Biz Kimiz

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de SPA merkezleri giderek artmakta, Günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak ve rahatlamak için SPA bakımları ve masajları günümüzün olmazsa olmazı haline geldi. Buradan hareketle firmamız, 2012 yılında Arma Apartmens otel olarak konaklama hizmetiyle sektörde adım atmış olup; 2021 yılının başında hizmet ağına THAİ 216 Spa & Wellness salonunu ekledik. Şimdi de The Sunshine Spa, Massage, Fitness, Pool ile misafirlerimizin en iyi hizmeti en doğru ellerden almalarını sağlıyoruz. Merkezimiz sektörün önde gelen markalarıyla çalışıyor olup tüm personelimiz MEB tarafından sertifika sahibi profesyonel terapistlerden oluşmaktadır.


 

VİZYONUMUZ

Odak noktamızda hizmet anlayışı ile birlikte misafirlerimize kaliteli ve huzurlu bir dinlenme ortamı sağlamak ve sektörün öncü firmalarından olmak.


 

MİSYONUMUZ

THE SUNSHİNE SPA; Eğitimli, titiz ve profesyonel terapistleri ile Türk hamamı, kese ve köpük masajı, aromaterapik yağ masajı, cilt bakımı, sauna, fitness, yüzme havuzu hizmetleri ile yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılardan ruhunuzu arındırırken,  bedeninizi ve zihninizi rahatlatmak için burada..!